logo

MycoMedica Hericium

Dostupnosť:

Skladom

Cena:

28,90 €

ks

Hericium je neodmysliteľnou súčasťou tradičnej čínskej medicíny. Táto parazitická huba má podľa nej schopnosť vyrovnávať yin a yang v tele. Hericium erinaceus patrí medzi jedlé medicinálne huby pochádzajúce z Ázie, hojne sa tiež vyskytuje na severe Ameriky. 

Obsah balenia : 90  kapsúl á 500 mg extraktu - v želatínových či rastlinných kapsuliach (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)

Zloženie v 1 kapsuli : Hericium, Hericium erinaecus, 100 % čistý extrakt – 500 mg

Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov pri preventívnom

Dávkovanie:

  • 1-2 kapsule Hericia denne odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať 
  • kapsule užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom, alebo 60 minút po jedle), zapite vodou, alebo slabým zeleným čajom
  • pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok, napríklad vo forme extraktu brazílskej čerešne Aceroly.

Upozornenie: Hericium nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa Hericia nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk


Odporúčame

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.