logo

MycoMedica Polyporus

AKCIA VÝPREDAJ ! MycoMedica Polyporus želatínové kapsule exp: 17. 05. 2022
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

28,90 €

ks

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Polyporus (trúdnik klobúčkatý, Grifola umbellata, Polyporus umbellatus) obsahuje mnoho veľmi účinných zložiek, jedná sa napr. o vitamíny a minerály, polysacharidy - beta glukány, ergosteroly – polyporusterony A−E, ergostenony, steroidy, antrachinony, nukleozidy, D-manitol.

Vďaka biofermentácii a následnému spracovaniu metódou horúcovodnej  extrakcie  ponúkame vysoko kvalitný výťažok v ideálnom pomere účinných látok pre optimálne výsledky:

min. 30 % polysacharidov (reálne býva 33-34 %)

Obsah balenia: 

90 kapsúl á 500 mg extraktu - v želatínových alebo rastlinných kapsulách (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)

Zloženie v 1 kapsule:

Polyporus, Polyporus umbellatus, 100% čistý extrakt - 500 mg

Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

Polyporus

Polyporus je pomerne vzácna huba patriaca do čeľade chorošovitých a je považovaná za ohrozenú hubu.  Polyporus je možné nájsť pri koreňoch stromov a pňov z ktorých berie živiny. Plodnice sú až 40 cm široké. Tvoria ju mnohonásobne sa vetviace šupinaté klobúčiky.  Okrom toho, že je chutnou jedlou hubou vhodnou tiež k nakladaniu, je taktiež po tisíce rokov súčasťou tradičnej čínskej medicíny.  Polyporus obsahuje veľa účinných zložiek. Jedná sa napr. o vitamíny, minerály, polysacharidy – beta glukány a ďalšie účinné látky.

 Dávkovanie:

zvýšená dávka: 3–10 kapsúl denne (je vhodné poradiť sa s lekárom, farmaceutom, alebo praktikom čínskej medicíny)

bežná dávka: 1–2 kapsule denne

odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať

kapsule užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom, alebo 60 minút po jedle), zapiť vodou, alebo slabým zeleným čajom

pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok, napríklad vo forme extraktu brazílskej čerešne Aceroly

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa produktu Polyporus nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
MycoMedica MycoChemo
180 tabliet
MycoChemo
Novinka
Top
Akcia
054 Stena deviatich drakov
054 Stena deviatich drakov
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.