logo

Y-GenoGraf® Genea 39 test

Variant Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
test určený pre ženu Skladom 259,00 €
test určený pre muža Skladom 259,00 €

Y-GenoGraf®Genea39 

 

Výsledkom tohto testu je certifikát s výsledkami obsahujúcimi výpis celkom 39 genetických znakov(tj. 18 základných + 21 expertných markerov ) na základe ktorých sa určí typ genetického profilu (tzv.haploskupiny). GenoGraf GENEA®test je podrobnejší a v dôsledku analýzy väčšieho úseku DNA aj presnejší. Y-GenoGraf GENEA®test je možné objednať  samostatne bez predchádzajúceho Y–GenoGraf®testu.

V prípade ak má  žena záujem o získanie informácie o predkoch po otcovskej línii je potrebné pre odobratie vzorky kontaktovať pokrvného príbuzného (brata, otca, strýka…).

 

Odber DNA si testovaná osoba realizuje sama v pohodlí a súkromí domova.

Súčasťou odberovej súpravy je podrobný návod pre realizáciu odberu.

Odber je jednoduchý, bezbolestný, realizovaný pomocou jemných odberových štetcov. 

V prípade záujmu o  bližšie informácie týkajúce sa testu, alebo o konzultáciu techniky odberu Vám radi poradíme. 

Po zaslaní objednávky a zaplatení ceny testu Vám bude zaslaná odberová súprava, ktorej súčasťou sú presné inštrukcie týkajúce sa odberu. Odobratý genetický materiál zasielate priamo do laboratória Genomac výzkumný ústav, s.r.o.

K odobratému genetickému materiálu je potrebné priložiť podpísaný informovaný súhlas bez ktorého nie je možná realizácia genetickej analýzy.

Výsledkový protokol je vypracovaný v češtine.

 

Genetická analýza je realizovaná v spolupráci s akreditovaným laboratóriom Genomac výzkumný ústav s.r.o. so sídlom v Prahe. Laboratórium poskytuje genetické testovanie so štatútom Neštátne zdravotnícke zariadenie a ZNALECKÝ ÚSTAV v odbore GENETIKA.

 

 


Odporúčame

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.