logo

Mt-GenoGraf GENEA® test

Variant Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
test určený pre ženu Skladom 259,00 €
test určený pre muža Skladom 259,00 €

Mt-GenoGraf GENEA® test  

 

Výsledkom testu je informácia o histórii Vášho rodu po materskej línii. Získate certifikát s výsledkami obsahujúcimi výpis nájdených variácií v tzv. HVR1 a HVR2 oblasti, na základe ktorých sa určí typ materského klanu a tzv. podklanu. Tieto testy značne prehĺbujú informácie v porovnaní so základným Mt-GenoGraf ® testom.  Mt-GenoGraf GENEA® test je teda podrobnejší a v dôsledku analýzy väčšieho úseku DNA aj presnejší.  Mt-GenoGraf GENEA® test je možné objednať  bez predchádzajúceho  Mt-GenoGraf ® testu.

 

Odber DNA si testovaná osoba realizuje sama v pohodlí a súkromí domova.

Súčasťou odberovej súpravy je podrobný návod pre realizáciu odberu.

Odber je jednoduchý, bezbolestný, realizovaný pomocou jemných odberových štetcov. 

V prípade záujmu o  bližšie informácie týkajúce sa testu, alebo o konzultáciu techniky odberu Vám radi poradíme. 

Po zaslaní objednávky a zaplatení ceny testu Vám bude zaslaná odberová súprava, ktorej súčasťou sú presné inštrukcie týkajúce sa odberu. Odobratý genetický materiál zasielate priamo do laboratória Genomac výzkumný ústav, s.r.o.

K odobratému genetickému materiálu je potrebné priložiť podpísaný informovaný súhlas bez ktorého nie je možná realizácia genetickej analýzy.

Výsledkový protokol je vypracovaný v češtine.

 

 

Genetická analýza je realizovaná v spolupráci s akreditovaným laboratóriom Genomac výzkumný ústav, s.r.o. so sídlom v Prahe. Laboratórium poskytuje genetické testovanie so štatútom Neštátne zdravotnícke zariadenie a ZNALECKÝ ÚSTAV v odbore GENETIKA. 


Odporúčame

Novinka
Top
Akcia
DNA test otcovstva
otec, dieťa
DNA test otcovstva
Novinka
Top
Akcia
Genoskop Junior
Genoskop Junior
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.