logo

Alchemilka obyčajná

Alchemilka sa odporúča ako prírodná podpora hlavne pri ženských ochoreniach a pri bolestivej menštruácii, kde sa využíva jej spazmolytický (protikŕčový) účinok...
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

13,50 €

ks

Alchemilka sa odporúča ako prírodná podpora  pri ženských ochoreniach.  Pri bolestivej menštruácii sa využíva jej spazmolytický (protikŕčový) účinok.

Alchemilka je zdrojom fytohormónov,  je bohatá na éterické oleje, silice, triesloviny, organické kyseliny a flavonoidy. Pôsobí močopudne a protizápalovo.

Zloženie (v 1 kapsule): Alchemilka obyčajná – štandardizovaný extrakt (Alchemilla vulgaris) 550 mg , vegánska kapsula (hydroxypropyl methylcelulóza, voda).

Odporučané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne.

Hmotnosť: 47g (hmotnosť jedna kapsula 0,680g)

Obsah: 60 kapsúl

Forma výživového doplnku: kapsule

Upozornenie: Tento produkt je výživový doplnok. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


Odporúčame

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.