logo

MycoMedica Hliva

Hliva ustricová je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších látok, okrem iných aj prírodných statínov, ktoré priaznivo ovplyvňujú hladinu tukov v krvi.
Dostupnosť:

Skladom

Cena:

28,90 €

ks

Hliva ustricová sa v čínskej medicíne využíva k liečbe širokého spektra ťažkostí a je známa ako huba kvetinového neba. Je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších látok, okrem iných aj prírodných statínov, ktoré priaznivo ovplyvňujú hladinu tukov v krvi.


IDEÁLNE ZLOŽENIE, MAXIMÁLNA SILA A ÚČINNOSŤ

Hliva (hliva ustricová, Pleurotus ostreatus) je lupeňovitá jedlá huba, ktorá rastie na mŕtvych stromoch, alebo pňoch. Nachádzame ju v trsoch.

Vďaka biofermentácii a následnému spracovaniu metódou dvojitej extrakcie ponúkame vysoko kvalitný výťažok z hlivy v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky.

Zloženie v 1 kapsuli : Hliva, hliva ustricová, Pleurotus ostreatus, 100 % čistý extrakt – 500 mg

Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

DÁVKOVANIE:
pri zdravotných problémoch: 3–4 kapsule denne (je vhodné poradiť sa s lekárom, alebo praktikom čínskej medicíny)
pri preventívnom užívaní: 1–2 kapsule denne
odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať
kapsule užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou, alebo slabým zeleným čajom
pri užívaní medicinálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť účinných látok, napríklad vo forme extraktu brazílskej čerešne Aceroly.


Upozornenie: Hliva ustricová  nie je určená pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.
 
Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa Hlivy ustricovej nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk


Odporúčame

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.