logo

Výživové doplnky

Fytoterapia-podpora a harmonizácia organizmu prostredníctvom bylinných receptúr tradičnej čínskej medicíny.

Poskytujeme poradenstvo a predaj výživových doplnkov a individuálnych bylinných zmesí, ktoré sú založené na pôvodných bylinných receptúrach tradičnej čínskej medicíny.

Fytoterapia využívaná tradičnou čínskou medicínou má tisícročnú tradíciu a je stále viac vyhľadávaným pomocníkom aj v súčasnosti.

V našom e-shope nájdete bylinné produkty vo forme guličiek (wan) alebo tabliet (pian).

Ponúkame široký výber medicinálnych húb vo forme extraktov. Hubové extrakty sú dostupné samostatne alebo v kombináciách rôznych druhov húb a byliniek.

Zároveň ponúkame možnosť INDIVIDUÁLNYCH BYLINNÝCH RECEPTÚR. Návrh bylinnej zmesi pre podporu vášho organizmu je odporúčaný na základe podrobnej vstupnej diagnostiky ktorá zahŕňa otázky týkajúce sa súčasných zdravotných problémov, ale aj prekonaných ochorení, detského veku a pod. Súčasťou je diagnostika z jazyka a pulzu. Na základe získaných údajov vám bude navrhnutá vhodná bylinná receptúra buď vo forme odvaru, tabliet, wanov a pod. Fytoterapia úzko súvisí s výživou s ktorou by sa mali vždy dopĺňať pre maximálny efekt účinkov.

Používame byliny a bylinné produty od TCM Bohemia a MycoMedica. Produkty sú vysokej kvality a sú testovaná v certifikovaných európskych laboratóriách.

Bylinné receptúry a poradenstvo poskytujeme na základe vzdelania v odbore TRADIČNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA v trvaní 4,5 roka ukončeného záverečnou skúškou na TCM Inštitúte v Prahe.

 

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.