Zlatá medaila pre Spinergo Manager

Stolička SPINERGO MANAGER s unikátnou technológiou umožňujúcou dynamické sedenie získala nadnárodné ocenenie v oblasti zdravého sedenia: Złoty Medal 2019 na Medzinárodnej výstave nábytku Meble Polska- International Trade Fair of Furniture POZNAN, POLAND.   

 

Zdravotné stoličky Spinergo Manager sa odlišujú od tradičných stoličiek špeciálnymi sedadlami, ktoré sa vďaka patentovanému mechanizmu môžu pohybovať vo všetkých smeroch a tým umožňujú nie len klasické/statické sedenie, ale aj dynamické sedenie. Vďaka aretačnej páčke a unikátnemu systému Move & Stop si stoličku pohodlne zastavíte a znovu uvediete do pohybu, kedy budete chcieť.

Zdravé sedenie je pri sedavom zamestnaní veľmi dôležité. Patentovaný a klinicky testovaný Move & Stop systém neustále posilňuje chrbtové svaly, podporuje zdravé držanie tela a zabraňuje poškodeniu chrbtice. Tým pomáha pri bolesti chrbta.

Pri stoličkách s pevným sedadlom spočíva celá hmotnosť vášho tela na chrbtici, čo môže viesť k bolestiam v krížovej oblasti. Takéto nesprávne sedenie môže časom spôsobiť preťaženie chrbtice, bolesti ramenných svalov, šijových svalov a zníženie ich pohyblivosti.

 

Zdravotná stolička Spinergo Vám umožní aktívne sedieť, sleduje pohyby vášho tela a tým vyrovnáva chrbticu a panvu a optimálne podporuje zdravé držanie tela. Neustály pohyb posilňuje svaly, odstráni bolesti chrbta a šije. Klinické štúdie preukázali, že zdravotné stoličky Spinergo predstavujú najzdravší spôsob sedenia.

 

Pri kúpe stoličiek SPINERGO získate možnosť bioimpedančnej analýzy zloženia tela pre dve osoby zadarmo!!!

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.