Zdravé sedenie na stoličkách SPINERGO

Zdravotné stoličky Spinergo sú špeciálne vyvinuté pre zdravé sedenie. Odlišujú od tradičných stoličiek ich špeciálnymi sedadlami, ktoré sa môžu pohybovať vo VŠETKÝCH smeroch. Patentovaný a klinicky testovaný Move & Stop systém umožňuje zážitok z dynamického sedenia, ktorý neustále posilňuje chrbtové aj brušné svaly.

Zdravotné stoličky sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a plastu, sú veľmi odolné, ľahko sa čistia a majú moderný dizajn. 

Zdravé sedenie je pri sedavom zamestnaní veľmi dôležité. Patentovaný a klinicky testovaný Move & Stop systém umožňuje zážitok z dynamického sedenia. Neustále posilňuje chrbtové svaly, podporuje zdravé držanie tela a zabraňuje poškodeniu chrbtice. Tým pomáha pri bolesti chrbta.

Pri stoličkách s pevným sedadlom spočíva celá hmotnosť vášho tela na chrbtici, čo môže viesť k bolestiam v krížovej oblasti. Takéto nesprávne sedenie môže časom spôsobiť preťaženie chrbtice, bolesti ramenných svalov, šijových svalov a zníženie ich pohyblivosti.

Stolička Spinergo, ktorá Vám umožní aktívne sedieť, sleduje pohyby vášho tela a tým vyrovnáva chrbticu a panvu a optimálne podporuje zdravé držanie tela. Neustály pohyb posilňuje svaly, odstráni bolesti chrbta a šije. Klinické štúdie preukázali, že zdravotné stoličky Spinergo predstavujú najzdravší spôsob sedenia.

Zdravotné stoličky Spinergo sú Certifikované Globálnou nomenklatúrou zdravotníckych prostriedkov na prevenciu a zníženie fyzických problémov spôsobených dlhším sedením. Stoličky Spinergo podporujú a zlepšujú držanie tela prostredníctvom aktívneho sedenia.

 

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.