Acerola je prírodný zdroj vitamínu C, ktorý zlepšuje vstrebateľnosť účinných látok medicinálnych húb ľudským organizmom. Pokiaľ užívate medicinálne huby, odporúčame pridať k nim 1 kapsulu Aceroly

Acerola je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C, má ho až 30 krát viac ako pomaranč. Extrakt je štandardizovaný na 25% obsah vitamínu C. V 500mg extrakte (obsah jednej kapsule) dostane naše telo 125mg vitamínu C, čo je = 156 % RHP (doporučená denná dávka). Ďalej obsahuje vitamíny skupiny B, betakarotén, vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály ako napr. draslík, horčík, zinok, vápnik, železo, meď, fosfor, ďalej potom glukózu, fruktózu, sacharózu a ďalšie nenahraditeľné bioflavonoidy, antioxidačné látky.

 

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu

500mg extraktu obsahuje 125mg vitamínu C, 

čo je = 156 % RHP (doporučená denná dávka)

 

Dávkovanie:

bežná dávka: 1 kapsula denne

kapsule užívajte nalačno (min. 20 minút pred jedlom alebo 30 minút po jedle), zapiť vodou, alebo slabým čajom

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a kojace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

Produkty na týchto stránkach sú výživovými doplnkami. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa produktu Acerola nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk

Cena:
11,60 €
Dostupnosť:
Skladom
Množstvo:
Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.