MycoSleep

MycoSleep - výživový doplnok

Účinná kombinácia reishi a jujuby má podľa tradičnej medicíny An Shen účinok (upokojuje ducha). Harmonický účinok zmesi podporuje malá dávka sladkého drievka.

Kombinácia medicinálnych húb Reishi a čínskej liečivky jujuby podporuje spánok a harmonizuje psychiku. Reishi má v tradičnej čínskej medicíne funkciu An shen, čo prekladáme ako „upokojiť ducha“. Reishi je použitá vo forme jemne mletého prášku, čo je pre túto funkciu zásadné.

Druhou súčasťou zmesi je Suan Zao Ren, česky jujuba, bylinka, ktorú čínski lekári po tisícročia používajú v receptoch pre harmonický spánok.

Gan Cao, alebo sladké drievko harmonizuje celú zmes a podporuje jej vstrebateľnosť.

Rozdiel medzi zmesami MycoSleep a MycoStress je ten, že MycoSleep pôsobí podľa tradičnej čínskej medicíny na XIN (prvok ohňa - srdce, sídlo duše Shen) a MycoStress na GAN (prvok drevo - pečeň, sídlo duše Hun).

Človek majúci problém so XIN je podľa čínskej medicíny neukotvený, psychicky nevyrovnaný, zabúda, vníma búšenie srdca, nepokojne spí, ľahko sa vyľaká, je skôr bledý.

Človek majúci problémy s GAN sa nedokáže uvoľniť, má pocit pnutia, alebo stiahnutia, strieda nálady, veľa vecí sa mu zhoršuje pôsobením stresu, alebo emócií.

U žien bývajú príznaky zosilnené pred menštruáciou.

Z pohľadu čínskej medicíny MycoSleep:

  • vyživuje Xin Yin (yin srdca) a Xin Gan Xue (krv srdca aj pečene)
  • má funkciu An Shen (upokojuje ducha)
  • prečisťuje Re (teplo), odstraňuje podráždenosť

Obsah balenia MycoSleep: 90g prášku (30 dávok), dávkovacia lyžička

Pomocné látky MycoSleep: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

Dávkovanie MycoSleep:

1 lyžička prášku na deň. Odmerajte prášok priloženou lyžičkou a rozmiešajte v 2 dcl vlažnej vody (Deti od 3 do 15 rokov pol lyžičky denne). Užívajte nalačno asi 1 hodinu pred spánkom.

Upozornenie: MycoSleep nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a kojace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

 

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa MycoSleep nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk

Cena:
24,90 €
Dostupnosť:
Skladom
Množstvo:
Podobné produkty

MycoBalance

Kombinácia byliniek a húb.

od 14,90 €

MycoClean

Maitake, slzovka a bylinky

od 14,90 €

MycoCholest

Shiitake a červená fermentovaná ryža

od 14,90 €

MycoComplex

Podpora imunitného systému.

od 19,90 €
Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.