Beta Glukan

Beta Glukan v optimálnej koncentrácii - výživový doplnok

Betaglukán Biocell  je vysoko čistý ß-1,3 / 1,6 D-glukán, ktorý preukázateľne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pre podporu jeho účinkov je pridaný vitamín C. Odporúčame užívať Betaglukány Biocell spolu s medicínskymi hubami.

Vysoko čistý ß-1,3 / 1,6 D-glukán - Betaglukány Biocell - preukázateľne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pre podporu jeho účinkov je pridaný vitamín C. Odporúčame užívať spolu s medicínskymi hubami.

Betaglukány Biocell je prírodný ß-1,3 / 1,6 D-glukán, ktorý sa získava modernými technologickými postupmi z kvasiniek Saccharomyces cerevisiae.
MycoMedica Betaglukány Biocell dosahuje vďaka špeciálnym postupom vysokej čistoty - minimálne 70%. Vďaka tomu dokáže pôsobiť už 2 hodiny od podania. Pridaná Acerola (najsilnejší prírodný zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnosť betaglukánu.
Vo svete sa často podávajú spoločne extrakty medicinálnych húb s čistými betaglukánmi pre zosilnenie účinku. Pracujú synergicky a bez vedľajších negatívnych príznakov.

Obsah balenia Betaglukán Biocell: 90 kapsúl á 360mg

Zloženie v 1 kapsuli Betaglukán Biocell:
Beta -1,3 / 1,6 D-Glukán 70% - 320mg
Acerola, Malphighia glabra, extrakt z plodu 25% vitamínu C - 40mg

Pomocné látky Betaglukán Biocell: bez pomocných látok, aditív a konzervantov


Dávkovanie Betaglukán Biocell:

  • pri zdravotných problémoch: 2-3 kapsule denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s lekárom, alebo praktikom čínskej medicíny)
  • pri preventívnom užívaní: 1 kapsula denne (2-3 mesiace v roku)
  • kapsuly užívajte nalačno (min. 20 minút pred jedlom, alebo 30 minút po jedle), zapite vodou, alebo slabým čajom


Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.


Produkty na týchto stránkach sú výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie týkajúce sa Betaglukán Biocell nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, alebo e-mailom na adresu info@genovital.sk

Cena:
12,50 €
Dostupnosť:
Skladom
Množstvo:
Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.