Napísali ste o nás

 

Ako som sa znovu začala sama sebe páčiť vďaka správnej strave a pomoci pani Juditky.

Volám sa Veronika a mám 39 rokov. Keď som bola mladšia (oveľa), bola som pravdupovediac so sebou, ako vyzerám celkom spokojná, aj zdravotný stav bol dobrý, ak nerátam zdedenú migrénu, ktorá ma trápila od strednej školy. Vtedy mi nenapadlo, že hoci aj malé zmeny organizmu dokážu úplne zvrátiť všetko úplne iným smerom. Po prvom dieťati a s ním aj s 30 kilami navyše som začala mať problémy aj so štítnou žľazou, ktorú mi nakoniec museli vyoperovať. Vtedy sa mi ešte podarilo dostať sa relatívne späť na svoju pôvodnú váhu, čo ma nesmierne tešilo-veď kto by sa cítil ok v akoby "cudzom" tele. Prišlo druhé dieťa a čuduj sa svete aj ďalších 30 kíl. "Super" povedala som si. No tých sa mi už zbaviť nedarilo, ani žiadnymi "zaručenými" diétami,cvičením...K tomu sa pridávali iné-nie veľmi závažné zdravotné problémiky. Keď som o pomoc s reguláciou váhy poprosila lekárov, nepochodila som, lebo čo mi poradili, som už vyskúšala a jedna pani doktorka mi rovno povedala, že - "veď toto je teraz vaša váha" a hotovo. Ale to som nebola ja. Prešli roky, keď mi zrazu jedného dňa mamka povedala, že sa rozprávala s našou susedou a tá že by mi možno vedela s týmto poradiť, pomôcť. Tak som si povedala, že možno to bude konečne niečo, čo by mohlo pomôcť a ak nie, tak nič, aspoň to skúsim. Ale musím povedať, že lepšie som ani nemohla urobiť.

Pani Juditka mi po zohľadnení mojich hodnôt a zdravotného stavu určila ako sa mám správne stravovať. Čo, ako a koľko jesť/piť, čo vylúčiť, ako je potrebný aj pohyb... Všetko dodržiavam, ako mi radí a neviem sa vynadívať. Z veľkosti 48 som sa momentálne dostala na veľkosť 40 a konečne ma teší aj pohľad na seba do zrkadla. Čo je ešte dôležité, aj zdravotne sa cítim oveľa lepšie, prešli časté migrény, točenie hlavy pri vstávaní zo zeme/predkláňaní sa, únava...

A život je zasa o čosi krajší. Som veľmi rada, že mi pani Juditka bola poslaná do cesty a patrí jej moja veľká vďaka. ĎAKUJEM (odporúčam prísť každému, kto pochybuje, že by ho mohol ešte niekedy tešiť pohľad na seba)

Veronika K. Prešov

 

Ochota a profesionálny prístup. Odporúčam :)

Jana M. Prešov

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.