logo

Výživová poradňa prostredníctvom e-mailu

Vzhľadom na to, že sa stále viac stretávame s požiadavkou výživového poradenstva prostredníctvom e-mailovej komunikácie, rozhodli sme sa rozšíriť ponuku o túto službu. Konzultácia prostredníctvom e-mailu je vhodná pre každého kto v dnešnej dobe preferuje zvýšenú opatrnosť v súvislosti s epidémiou COVID-19, je pracovne zaneprázdnený, alebo mu nevyhovuje osobná konzultácia zo zdravotných dôvodov.

Ako bude prebiehať konzultácia prostredníctvom e-mailu?

Ak máte záujem o konzultáciu z oblasti výživy vyplňte prosím online rezerváciu, alebo kontaktný formulár na našej stránke. Stručne opíšte problém, ktorý by ste chceli v oblasti výživy riešiť. Najneskôr do 48 hodín Vás budeme kontaktovať.

Čo môžete očakávať?

Výživové odporúčania bez podrobného jedálnička

Na základe Vami poskytnutých informácii vyhodnotíme chyby týkajúce sa doterajšieho stravovania a navrhneme vhodné zmeny v oblasti výživy.

Súčasťou odporúčaní je návrh optimálneho energetického príjmu a odporúčané potraviny v súlade so zdravotným stavom. Dozviete sa ktoré potraviny sú pre Vás vhodné a ktoré by ste mali konzumovať s mierou, prípadne úplne vylúčiť zo svojho jedálnička.


Výživové odporúčania s podrobným jedálničkom na 14 dní

Na základe vstupných informácií ktoré ste nám poskytli zostavíme jedálniček zohľadňujúci Vaše požiadavky, ciele a zdravotný stav.

Pri zostavovaní jedálnička využívame softvér Planeat Medical, ktorý je garantovaný odborníkmi v oblasti liečebnej výživy. Jedálniček má edukatívny charakter, čo znamená, že Vás v priebehu dvoch týždňov naučí všetkým pravidlám optimálneho stravovania.

Súčasťou poradenstva sú aj odporúčania so zameraním na vhodné a menej vhodné potraviny v súlade s Vašim zdravotným stavom.

 

Cenník výživového poradenstva

Výživové odporúčania bez podrobného jedálnička – 15 €

Výživové odporúčania s podrobným jedálničkom na 14 dní – 30 €

 

V prípade záujmu o konzultáciu prostredníctvom e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Vami zadané údaje sú spracované na základe ustanovenia o ochrane osobných údajov podľa smernice o GDPR.

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.