logo

Analýza stravovacích návykov

Stravujete sa zdravo? Povedzte nám o sebe viac. Vyhodnotíme Váše stravovacie návyky a ponúkneme riešenie pre optimálny príjem kvalitných bielkovín, tukov, komplexných sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny.

Na základe Vami poskytnutých vstupných informácií a špeciálneho softvéru dokážeme analyzovať vhodnosť Vašej doterajšej stravy a v prípade chybného stravovacieho režimu navrhnúť optimálne riešenie.

  • po objednaní konzultácie v oblasti stravovania Vám pošleme špeciálny formulár do ktorého si budete presne zapisovať čo ste jedli, pili, akú ste mali fyzickú aktivitu, koľko času venujete oddychu, spánku, aké užívate lieky a výživové doplnky
  • formulár nám pošlete späť na podrobnú analýzu
  • zhodnotíme Vaše stravovacie návyky a navrhneme optimálne riešenie
  • výsledok analýzy obdržíte v písomnej podobe s vyhodnotením energetického príjmu, jednotlivých makronutrientov (sacharidy, tuky, bielkoviny) a ich percentuálnym a hmotnostným zastúpením  

Ako prebieha konzultácia?

Vstupná konzultácia
Vstupná konzultácia v trvaní minimálne 30 minút prebieha formou rozhovoru zameraného na Vaše problémy a požiadavky z oblasti výživy. Konzultácia zahŕňa bioimpedančnú analýzu zloženia tela.

Analýza stravovacích návykov
Prostredníctvom e-mailu Vám pošleme formulár so zameraním na Vaše súčasné stravovacie návyky.  Formulár je potrebné vyplniť podľa pokynov. Veľmi nám to pomôže v priebehu následnej konzultácie. Ak nemáte možnosť vyplniť elektronický formulár môžete si zapisovať priebeh stravovania na papier a doniesť so sebou na konzultáciu. 

Na základe vyplneného formulára vyhodnotíme chyby týkajúce sa doterajšieho stravovania a navrhneme vhodné zmeny v oblasti výživy a pohybovej aktivity. Výslednú správu dostanete v písomnej podobe.

Vypracovanie podrobného jedálnička na 14 dní
Jedálniček je vypracovaný pomocou softvéru Planeat Medical s garanciou odborníkov v oblasti liečebnej výživy. 
Jedálniček Vás naučí ako sa správne stravovať z pohľadu množstva a zloženia jednotlivých živín.
Pomôže Vám uvedomiť si kde ste robili hlavné chyby v doterajšom stravovaní.
Spolu s jedálničkom, ktorý vypracujeme v súlade s Vašim zdravotným stavom obdržíte aj súbor odporúčaní z oblasti výživy, ktoré Vám pomôžu pri úspešnej realizácii Vašich cieľov v oblasti zdravého stravovania. 

Kontrolná bioimpedancia
Kontrolná bioimpedancia je veľmi dôležitá hlavne v procese chudnutia. Redukcia hmotnosti musí byť spojená s úbytkom tukovej hmoty, ktorú je potrebné pravidelne kontrolovať a ubezpečiť sa, že nedochádza k nežiadúcemu úbytku svalovej hmoty.

Cenník výživového poradenstva

Vstupná konzultácia + bioimpedančná analýza - 10€
Kontrolná konzultácia + bioimpedančná analýza - 7€
Kontrolná bioimpedančná analýza bez konzultácie - 3€
Analýza stravovacích návykov + jedálniček na mieru - 30€

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.