logo

Jedálniček na mieru

Na základe konzultácie Vám zostavíme jedálniček na mieru, ktorý Vám bude vyhovovať. Pri tvorbe jedálnička zohľadníme Váš zdravotný stav a chuťové preferencie. Jedálniček zostavujeme na obdobie 14 dní. Za toto obdobie získate optimálne stravovacie návyky, budete sa cítiť zdravší a šťastnejší. V prípade záujmu odporučíme aj vhodné vyživové doplnky. Nájdete nás v Prešove.

Na základe vstupných informácií od Vás zostavíme personalizovaný jedálniček zohľadňujúci Vaše požiadavky, ciele a zdravotný stav.

Pomôžeme pri zostavení jedálnička v prípade požiadavky:

  • redukcie hmotnosti
  • malnutrície (podvýživy)
  • vegetariánskej stravy

Pomôžeme pri zostavení  jedálnička v prípade zdravotných problémov:

  • zvýšená hladina cholesterolu
  • diabetes II. typu
  • hypertenzia 
  • histamínová intolerancia
  • protikvasinkova diéta

Pri zostavovaní jedálnička využívame softvér Planeat Medical, ktorý je garantovaný odborníkmi v oblasti liečebnej výživy.  Jedálniček má edukatívny charakter, čo znamená, že Vás v priebehu dvoch týždňov naučí  všetkým pravidlám optimálneho stravovania.

Ako prebieha konzultácia?

Vstupná konzultácia
Vstupná konzultácia v trvaní minimálne 30 minút prebieha formou rozhovoru zameraného na Vaše problémy a požiadavky z oblasti výživy. Konzultácia zahŕňa bioimpedančnú analýzu zloženia tela.

Analýza stravovacích návykov
Prostredníctvom e-mailu Vám pošleme formulár so zameraním na Vaše súčasné stravovacie návyky.  Formulár je potrebné vyplniť podľa pokynov. Veľmi nám to pomôže v priebehu následnej konzultácie. Ak nemáte možnosť vyplniť elektronický formulár môžete si zapisovať priebeh stravovania na papier a doniesť so sebou na konzultáciu. 

Na základe vyplneného formulára vyhodnotíme chyby týkajúce sa doterajšieho stravovania a navrhneme vhodné zmeny v oblasti výživy a pohybovej aktivity. Výslednú správu dostanete v písomnej podobe.

Vypracovanie podrobného jedálnička na 14 dní
Jedálniček je vypracovaný pomocou softvéru Planeat Medical s garanciou odborníkov v oblasti liečebnej výživy. 
Jedálniček Vás naučí ako sa správne stravovať z pohľadu množstva a zloženia jednotlivých živín.
Pomôže Vám uvedomiť si kde ste robili hlavné chyby v doterajšom stravovaní.
Spolu s jedálničkom, ktorý vypracujeme v súlade s Vašim zdravotným stavom obdržíte aj súbor odporúčaní z oblasti výživy, ktoré Vám pomôžu pri úspešnej realizácii Vašich cieľov v oblasti zdravého stravovania. 

Kontrolná bioimpedancia
Kontrolná bioimpedancia je veľmi dôležitá hlavne v procese chudnutia. Redukcia hmotnosti musí byť spojená s úbytkom tukovej hmoty, ktorú je potrebné pravidelne kontrolovať a ubezpečiť sa, že nedochádza k nežiadúcemu úbytku svalovej hmoty.

Cenník výživového poradenstva

Vstupná konzultácia + bioimpedančná analýza - 10€
Kontrolná konzultácia + bioimpedančná analýza - 7€
Kontrolná bioimpedančná analýza bez konzultácie - 3€
Analýza stravovacích návykov + jedálniček na mieru - 30€

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.