MycoStress

Zmes medicinálnej huby hericium a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny pre odblokovanie energetických zhlukov, ktoré podľa nej predchádzajú takmer všetkým ochoreniam.

Zmes MycoStress je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny. Vyvážene kombinuje účinky medicinálnych húb a čínskych liečiviek. Autorom receptu je MUDr.Lucký, popredný špecialista na tradičnú čínsku medicínu.

Podľa tradičnej čínskej medicíny sa systém GAN (drevo, pečeň) vďaka stresu a nadmerným emóciám môže blokovať a následne zahrievať. Táto blokáda môže vyvolať ďalšie stagnácie v rôznych častiach organizmu. My to popisujeme ako somatizácia stresu. Somatizácia stresu znamená prenos psychickej tenzie na rôzne časti tela. Dlhodobým či silným stresom trpiaci človek začne často pociťovať rôzne tlaky, alebo pocity úzkosti najmä na prednej časti tela – knedlík v krku, tieseň, alebo tlak na hrudi, potreba hlbokého nadýchu a vzdychania, tlak v solárnom plexe, okolo žalúdka, žlčníka, alebo v črevách. U žien sú častými somatizáciami rôzne menštruačné bolesti.

Podľa tradičnej čínskej medicíny predchádza takmer každému ochoreniu tvorba energetického zhluku niekde v organizme. Energetický zhluk je vyvolaný vytesnenými emóciami podľa hesla – vedomie je v mysli, emócie v tele. Z vytesnených emócií vznikajú rôzne bolesti, úzkosti, nejasné pocity, ktoré tvoria základ telesným ochoreniam najmä autoimunitnej povahy.

Rozdiel medzi zmesou MycoStress a MycoSleep je ten, že MycoSleep pôsobí podľa tradičnej čínskej medicíny na XIN (prvok ohňa - srdca) a MycoStress na GAN (prvok drevo - pečen).

Človek majúci problém so XIN je podľa čínskej medicíny neukotvený, psychicky nevyrovnaný, zabúda, vníma búšenie srdca, nepokojne spí, ľahko sa vyľaká, je skôr bledý.

Človek majúci problémy s GAN sa nedokáže uvoľniť, má pocit pnutia alebo stiahnutia, strieda nálady, veľa vecí sa mu zhoršuje pôsobením stresu, alebo emócií. U žien bývajú príznaky zosilnené pred menštruáciou.

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.