MycoStamin

 

Zmes medicinálnej huby cordycepsu a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny, podľa ktorej pôsobí na podporu vitality a kreativity s akcentom na sexualitu.

Zmes MycoStamin je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny. Vyvážene kombinuje účinky medicinálnych húb a čínskych liečiviek. Autorom receptu je MUDr.Lucký,  popredný špecialista na tradičnú čínsku medicínu.

 MycoStamin je podľa princípov tradičnej čínskej medicíny produkt pre bezpečnú a dlhodobú podporu vitality a kreativity s akcentom na sexualitu. S jej poklesom sa stretávame najmä po náročnom fyzickom, alebo psychickom období.  Zmes nie je určená pre okamžité stavy, jej účinok je v postupnom doplnení rezerv potrebných pre zdravú sexualitu a vitalitu.

 Mnohé súvisiace moderné prieskumy preukázali, že jednotlivé byliny aj výťažok z Cordycepsu nemajú priame substitučné hormonálne pôsobenie, teda „neodvedú prácu za nás“. Ich cieľovou stanicou je zložitá štruktúra vegetatívneho mozgu uložená v hypotalame, ktorý má regulačnú funkciu. Z tohto dôvodu môže rovnaká látka pozitívne pôsobiť u mužov aj u žien, aj keď pohlavné hormóny sú pri oboch pohlaviach odlišné.

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.