MycoSleep

Kombinácia medicinálnej huby Reishi a čínskej liečivky jujuby podporuje spánok a harmonizuje psychiku. Reishi má v tradičnej čínskej medicíne funkciu An shen, čo prekladáme ako „upokojiť ducha“. V zmesi je použitá vo forme jemne mletého prášku. 

Druhou súčasťou zmesi je Suan Zao Ren( jujuba), ktorú čínski lekári po tisícročia používajú v receptoch pre harmonický spánok. Gan Cao (sladké drievko) harmonizuje celú zmes a podporuje jej vstrebateľnosť. Rozdiel medzi zmesami MycoSleep a MycoStress je ten, že MycoSleep pôsobí podľa tradičnej čínskej medicíny na XIN (prvok ohňa - srdce, sídlo duše Shen) a MycoStress na GAN (prvok drevo - pečeň, sídlo duše Hun).

Človek majúci problém so XIN je podľa čínskej medicíny neukotvený, psychicky nevyrovnaný, zabúda, vníma búšenie srdca, nepokojne spí, ľahko sa vyľaká, je skôr bledý.

Človek majúci problémy s GAN sa nedokáže uvoľniť, má pocit pnutia, strieda nálady, veľa vecí sa mu zhoršuje pôsobením stresu, alebo emócií. U žien bývajú príznaky zosilnené pred menštruáciou.

Z pohľadu čínskej medicíny:

  • vyživuje Xin Yin (yin srdca) a Xin Gan Xue (krv srdca a pečene)
  • má funkciu An Shen (upokojuje ducha)
  • prečisťuje Re (teplo), odstraňuje podráždenosť
Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.