MycoMeno

Zmes bylín a húb určená ženám, ktoré trpia problémami spojenými s menopauzou, ale aj ženám trpiacim predmenštruačným syndrómom, nepravidelnou, silnou, alebo bolestivou menštruáciou. Zmes obsahuje zložky ktoré vyrovnávajú hladiny hormónov, stimulujú hormonálne receptory, upravujú ovuláciu, posilňujú fyzickú a psychickú kondíciu, stabilizujú výkyvy nálad, tj. odstraňujú malátnosť, slabosť a únavu, dodávajú pokoj, zmierňujú podráždenosť, nervozitu, depresie a poruchy spánku.

Zmes tiež potláča návaly tepla, napätie, vyrovnáva výkyvy tlaku, bolesti hlavy a závrate. V období menopauzy sa vplyvom zníženia hladín ženských hormónov zvyšuje výskyt srdcovo-cievnych ochorení, zvyšuje sa hladina lipidov v krvi a objavujú sa známky osteoporózy. Zložky obsiahnuté v preparáte pôsobia preventívne.

Poklesom hladiny ženských hormónov trpia tiež sliznice močovopohlavného ústrojenstva. Keďže sa zvyšuje frekvencia infekčných zápalov, môže sa objaviť inkontinencia, výtoky a sexuálne ťažkosti.  Je potrebné posilniť stav slizníc a imunitný systém. Jednotlivé zložky obsiahnuté v preparáte sa v účinkoch dopĺňajú a vytvárajú tak vyvážený a vysoko účinný pre zdravie a pohodu ženy potrebný produkt.

Podľa západných výskumov dokážu jednotlivé zložky MycoMena udržovať hormonálnu rovnováhu, udržovať komfort a pohodlie pri menopauze, podporovať kardiovaskulárny systém, prirodzenú imunitu, normálne trávenie a pozitívnu náladu.

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.