MycoGastro

MycoGastro obsahuje synergicky pôsobiacu kombináciu medicinálnej huby hericia, aloe vera, chlorelly a sladkého drievka. Podľa tradičnej čínskej medicíny podporuje  Wei (žalúdok) a reguluje jeho Qi. Zároveň ochladzuje  NEI RE (vnútorné teplo) a HUO XU (oheň z nedostatku).

 

Z pohľadu čínskej medicíny:

  • posilňuje Wei (žalúdok) a reguluje jeho Qi
  • doplňuje Pi Qi (Qi sleziny) a tým podporuje trávenie
  • prečisťuje Re (teplo) z Wei (žalúdka) a Chang (čriev)

 

Podľa západných výskumov sladké drievko podporuje normálny metabolizmus a trávenie. Aloe vera organizmus detoxikuje, prečisťuje a udržuje normálnu činnosť gastrointestinálneho traktu. Tiež podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Chlorella podporuje vitalitu a imunitu.

Zmes kombinuje medicinálnu hubu Hericium s liečivkami čínskej a európskej fytoterapie. Hericium je medicinálna huba použitá vo forme jemne mletého prášku, ktorá sa v tradičnej čínskej medicíne používa pri problémoch s tráviacim traktom, má protizápalové účinky a podporuje imunitný systém.

Túto zmes môžeme použiť ako podporu pri zápalových stavoch tráviaceho traktu, gastritídach, pri žalúdočných a dvanástnikových vredoch, pri pálení záhy a refluxe. Rovnako sa odporúča pri zápche,  hnačke, nadúvaní, syndróme dráždivého čreva, pri nadváhe a metabolických problémoch a pri problémoch so správnym vstrebávaním  minerálov a vitamínov. Je vhodný aj pre detoxikáciu organizmu.

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.