MycoClean

Zmes je vyváženou kombináciou hubových a bylinných extraktov. Je vytvorená pre problémy súčasného človeka, ktorá vychádza z hlbokej múdrosti tradičnej čínskej medicíny.

Táto kombinácia posilňuje "slezinu" (čínske synonymum pre trávenie) a tým posilňuje energiu Qi celého tela.  Odvádza z organizmu vlhkosť, hlien a nadmernú horúčosť. Detoxikuje organizmus, harmonizuje psychiku, posilňuje obličky a pľúca. Užíva sa u stavov ako je nadváha, únava, hnačka, opuchy, nechutenstvo, alebo naopak pri veľkej chuti hlavne na sladké.  Pozitívne pôsobípri autoimunitných ochoreniach,  Crohnovej chorobe, ulceróznej kolitíde, reumatoidnej artritíde, cystách, myómoch, zväčšenej prostate, inkontinencii, gynekologických výtokoch, kožných problémoch, celulitíde, nádche, kašli, zápale dutín a pod.

Je to vhodná podpora chudnúcich a detoxikačných programov. Vďaka podpore obličiek, pľúc a sleziny posilňuje imunitný systém a je preto vhodný ako podpora u onkologických ochorení. V neposlednom rade treba spomenúť aj výrazný harmonizačný vplyv na psychiku.

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.