MULTIcell

Multivitamínový doplnok obsahujúci acerolu, echinaceu a zelený čaj. Vďaka kombinácii vitamínov a minerálov pôsobí antioxidačne a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Imunoaktívny multivitamín MULTIcell  bol vyvinutý pre podporu organizmu súčasného človeka, ktorý je na jednej strane zaťažovaný rôznymi patogénmi a toxínmi zo svojho okolia a na druhej strane  vďaka znižujúcej sa kvalite potravín  nedostáva dostatok kvalitných  výživných látok.

Základ zmesi MULTIcell tvorí komplex prírodných komponentov ako je Echinacea, Acerola, extrakt z hroznových semien a zeleného čaju, ktoré výrazne posilňujú imunitný systém ľudského organizmu.

Ďalej obsahuje komplex základných vitamínov a minerálov. Vitamíny sú  látky nevyhnutné pre život s funkciou katalyzátorov biochemických reakcií. Podieľajú sa na metabolizme bielkovín, tukov a cukrov. Existuje 13 základných typov vitamínov. Ľudský organizmus si, až na niektoré výnimky nedokáže vitamíny sám vyrobiť a preto ich musí získavať prostredníctvom stravy. Vitamíny sú nutné pre udržanie mnohých telesných funkcii a sú schopné posilňovať imunitný systém.

Naše telo potrebuje okrem vitamínov prijímať z potravy tiež minerálne látky a stopové prvky, ktoré si telo nedokáže samé vytvoriť. Minerály hrajú významnú úlohu v našom metabolizme, zvlášť pri regulácii a kontrole metabolických pochodov. Pokiaľ je ich v strave nedostatok, môžu sa objaviť zdravotné ťažkosti. Minerály tvoria v tele asi 4 % našej váhy.

Zvýšený príjem vitamínov a minerálov je dôležitý predovšetkým v tehotenstve. Vitamíny a minerály priaznivo pôsobia na správny vývoj plodu a ďalšie funkcie ako je napríklad tvorba mlieka a podobne. Pre nastávajúce mamičky sú určené špeciálne potravinové doplnky, ktoré zaistia správnu skladbu vitamínov po dobu tehotenstva a kojenia.

Vyššia potreba vitamínov a minerálov sa tiež prejavuje po chorobe, pri vačšej psychickej alebo fyzickej záťaži, pri oslabenom imunitnom systéme, alebo u starších ľudí.

 

 

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.