MULTIcell

Multivitamínový doplnok obsahujúci acerolu, echinaceu a zelený čaj. Vďaka kombinácii vitamínov a minerálov pôsobí antioxidačne a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Imunoaktívny multivitamín MULTIcell  bol vyvinutý pre podporu organizmu súčasného človeka, ktorý je na jednej strane zaťažovaný rôznymi patogénmi a toxínmi zo svojho okolia a na druhej strane  vďaka znižujúcej sa kvalite potravín  nedostáva dostatok kvalitných  výživných látok.

Základ zmesi MULTIcell tvorí komplex prírodných komponentov ako je Echinacea, Acerola, extrakt z hroznových semien a zeleného čaju, ktoré výrazne posilňujú imunitný systém ľudského organizmu.

Ďalej obsahuje komplex základných vitamínov a minerálov.  Vitamíny sú nutné pre udržanie mnohých telesných funkcii a sú schopné posilňovať imunitný systém.

Naše telo potrebuje okrem vitamínov prijímať z potravy tiež minerálne látky a stopové prvky, ktoré si telo nedokáže samé vytvoriť. Minerály hrajú významnú úlohu v našom metabolizme, zvlášť pri regulácii a kontrole metabolických pochodov. Pokiaľ je ich v strave nedostatok, môžu sa objaviť zdravotné ťažkosti. 

Vyššia potreba vitamínov a minerálov sa  prejavuje hlavne po chorobe, pri vačšej psychickej alebo fyzickej záťaži, pri oslabenom imunitnom systéme, alebo u starších ľudí.

 

 

Používaním stránok prevádzkovateľa Genovital s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.